• Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Nitraatnight.sk
   Facebook
   Novinky
  Zľava 20%Zľava 20%

  Ak si vyberiete 2 obrazy a viac - máte zľavu -20%. Obrazy sa dajú krásne kombinovať a môžete tak vytvárať pôsobivé kolekcie. 


  Ako fotiť mobilom - nový BLOGAko fotiť mobilom - nový BLOG

  Ako na krásne fotky mobilom - spísala som moje skúsenosti, tipy a rady - ako fotiť mobilným telefónom - v noci aj cez deň. zobraziť viac...

  O fotografke projektu Nitra at night - Magdaléne Záňovej

  • Pridané: 04.01.2021

                Prvý blogový článok bude o mne. Volám sa Magdaléna Záňová. Fotografovanie nie je práca na plný úväzok a na otázku, či sa fotografovaním živím často odpovedám,  že je to koníček, ktorý si viac - menej na seba zarobí. Fotím v podstate od malička, ale tak serióznejšie cca od roku 1990. To bolo ešte na kinofilm. Na digitál fotím od roku 2004. 

  .

  "Nezáleží, na čo sa pozeráš, ale čo vidíš"

  .

  .

  .

  Sú tri oblasti, v ktorých sa fotograficky realizujem. V prvom rade som fotografka tanca a pohybu - fotím tanečníkov, reportáže z  tanečných súťaží, vystúpenia, tréningy, koncerty, festivaly a podujatia.

  ADT crew

  Ďalej veľmi rada fotím portréty - najradšej v uliciach mesta. Mesto a jeho rozmanitosť je moje fotopozadie, na ktorom nechám vyniknúť osobnosť. Zvyknem fotiť počas zlatej hodinky,  svetlo tesne pred západom slnka ma obzvlášť inšpiruje. Prácu z týchto dvoch oblastí si môžete pozrieť na samostatnej web stránke www.magdalenareporter.com a na  Instagrame

                Od februára 2019 fotím večernú Nitru a založila som fotoprojekt Nitra at night. Fotky prezentujem na sociálnych sieťach. Keďže som sa neustále stretávala so žiadosťami o hotové obrazy z mojich fotiek, vznikol tento eshop. Dúfam, že si tu každý záujemca o moje fotografie nájde  svoju obľúbenú fotku. Kúpou fotografií a obrazov zároveň podporíte projekt. Všetkým záujemcom srdečne ďakujem. 

  Nezabudnite ma sledovať aj na sociálnych sieťach. 

      

   Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

   pridať komentár