• Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Nitraatnight.sk
   Novinky
  Termíny fotenia 2023Termíny fotenia 2023

  Vážení organizátori! Ak by ste si ma chceli objednať nafotiť vaše podujatie, festival, súťaž, čokoľvek, prosím kontaktujte ma čo najskôr. Aj keď plánujete termín až na jeseň. Pre rok 2023 mi zostáva voľných už iba zopár termínov. Ďakujem


  BLACK FRIDAYBLACK FRIDAY

  Až do nedele 20.11. máte zľavu 40% na všetky nezľavnené obrazy v kategórii Fotoplátna M. Nová cena 29€ - Zobraziť viac...

   Facebook
   Zdieľanie

  Nitra má najkrajší kalendár Slovenska

  • Pridané: 28.05.2022   |   Autor: Magdaléna Záňová

  Najkrajší kalendár Slovnenska za rok 2022

  Najkrajší kalendár Slovenska - 1. miesto v kat. stolový kalendár získal kalendár Nitra at night 

  Niekedy v januári mi prišiel email od organizátora - Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici a Klubu fotopublicistov Slovenského syndikátu novinárov, že či by som nechcela môj kalendár prihlásiť. Nemala som potuchy, čo je to za súťaž, tak som gúglila a zistila, že rok 2022 je už 30ty ročník, že do sútaže sú každoročne prihlásené desiatky kalendárov z celého Slovenska. O tvorbe kalendárov toho moc neviem, ale zvyčajne sa na ich tvorbe podiela celý tím ľudí, s podporou sponzorov. Ten môj som vytvorila ja sama v podstate intuitívne a najlepšie, ako som bola schopná zabezpečiť. O to neuveriteľnejšie bolo, že som vyhrala jednu z kategórii.

  Diplom mi odovzdával predseda poroty Profesor Jaroslav Uhel, uznávaný odborník na grafický a knižný dizajn. Srdce mi búchalo ešte minimálne hodinu po skončení vernisáže :) 

  Všetky ocenené kalendáre teraz poputujú ako výstava po celom Slovensku. Ďakujem za tento zážitok, za tohto malého kalendárového oskara. Opäť to napíšem, že nikdy by ma nenapadlo, kam ma tento fotoprojekt zavedie. Ďakujem rodine a vám fanúšikom za podporu.

  Kam ďalej

  Viac info o súťaži: http://www.najkalendar.sk/

  Mohlo by vás zaujímať:  Tipy, ako fotiť v daždi   Krásne fotky mobilom

  Foto-obrazy nočnej Nitry a západov slnka: www.nitraatnight.sk 

  Ak sa vám niektorá fotka páči a viete si ju predstaviť ako obraz u vás doma, neváhajte mi napísať, spravím vám ponuku. 

  Sledujte ma na sociálnych sieťach:

      

  Dole na stránke sa môžete prihlásiť na odber noviniek. 

   Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

   Pridať komentár