• Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Nitraatnight.sk
   Novinky
  Trenčín a Beckov - výlet do stredovekuTrenčín a Beckov - výlet do stredoveku

  Trenčín je ideálnym mestom na výlet. Čaká vás príjemná prechádzka historickým centrom, fontány, kaviarne, romantické zákutia a najväčší magnet Trenčína - Trenčiansky hrad. Cestou domov sa ešte zastavte na hrade Beckov. Zobraziť viac...


  Horný Palánok - fotoprechádzkaHorný Palánok - fotoprechádzka

  V ďalšej časti foto-prechádzok sa pozrieme na uličku vedúcu pod Nitrianskym hradom - na Horný Palánok. Túto uličku milujem pre jej tajomnosť a atmosféru dávnych čias. Zobraziť viac...

   Zdieľanie

  Nitra má najkrajší kalendár Slovenska

  • Pridané: 28.05.2022   |   Autor: Magdaléna Záňová

  Najkrajší kalendár Slovnenska za rok 2022

  Najkrajší kalendár Slovenska - 1. miesto v kat. stolový kalendár získal kalendár Nitra at night 

  Niekedy v januári mi prišiel email od organizátora - Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici a Klubu fotopublicistov Slovenského syndikátu novinárov, že či by som nechcela môj kalendár prihlásiť. Nemala som potuchy, čo je to za súťaž, tak som gúglila a zistila, že rok 2022 je už 30ty ročník, že do sútaže sú každoročne prihlásené desiatky kalendárov z celého Slovenska. O tvorbe kalendárov toho moc neviem, ale zvyčajne sa na ich tvorbe podiela celý tím ľudí, s podporou sponzorov. Ten môj som vytvorila ja sama v podstate intuitívne a najlepšie, ako som bola schopná zabezpečiť. O to neuveriteľnejšie bolo, že som vyhrala jednu z kategórii.

  Diplom mi odovzdával predseda poroty Profesor Jaroslav Uhel, uznávaný odborník na grafický a knižný dizajn. Srdce mi búchalo ešte minimálne hodinu po skončení vernisáže :) 

  Všetky ocenené kalendáre teraz poputujú ako výstava po celom Slovensku. Ďakujem za tento zážitok, za tohto malého kalendárového oskara. Opäť to napíšem, že nikdy by ma nenapadlo, kam ma tento fotoprojekt zavedie. Ďakujem rodine a vám fanúšikom za podporu.

  Kam ďalej

  Viac info o súťaži: http://www.najkalendar.sk/

  Mohlo by vás zaujímať:  Tipy, ako fotiť v daždi   Krásne fotky mobilom

  Ak sa vám niektorá fotka páči a viete si ju predstaviť ako obraz u vás doma, neváhajte mi napísať, spravím vám ponuku. 

  Sledujte ma na sociálnych sieťach:

      

  Dole na stránke sa môžete prihlásiť na odber noviniek. 

   Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

   Pridať komentár