• Môj profil
  • je prázdny
   za 0.00 €
  Nitraatnight.sk
   Novinky
  Trenčín a Beckov - výlet do stredovekuTrenčín a Beckov - výlet do stredoveku

  Trenčín je ideálnym mestom na výlet. Čaká vás príjemná prechádzka historickým centrom, fontány, kaviarne, romantické zákutia a najväčší magnet Trenčína - Trenčiansky hrad. Cestou domov sa ešte zastavte na hrade Beckov. Zobraziť viac...


  Horný Palánok - fotoprechádzkaHorný Palánok - fotoprechádzka

  V ďalšej časti foto-prechádzok sa pozrieme na uličku vedúcu pod Nitrianskym hradom - na Horný Palánok. Túto uličku milujem pre jej tajomnosť a atmosféru dávnych čias. Zobraziť viac...

  Všeobecné obchodné podmienky

  1. Údaje o prevádzkovateľovi www.nitraatnight.sk ďalej len „predávajúci“.

  1.1 Predávajúcim je spoločnosť

  Ing. Magdaléna Záňová - Magdalena Reporter 

  Dunajská 12/12

   949 11 Nitra

   , 1.2 Adresa pre osobné odbery, reklamácie, vrátenie tovaru a iné:
  priestory spoločnosti BRITRADE SLOVAKIA, s.r.o., Novozámocká 102, 949 05 Nitra - Krškany 

  v pracovných dňoch od 8.00 - 15.30 

  1.3 Kupujúcim je každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá akýmkoľvek spôsobom kontaktuje predávajúceho s úmyslom kúpy tovaru, ktorý predávajúci ponúka.

  1.4 Používaním web stránok internetového obchodu predávajúceho a potvrdením objednávky dáva kupujúci súhlas s týmito Obchodnými podmienkami.

  1.5 Tieto Obchodné podmienky sú platné až do vydania nových Obchodných podmienok.

  2. Cena tovaru

  3.1 Predávajúci nie je platcom DPH.

  3.2 Všetky ceny za tovar a služby a všetky poplatky v internetovom obchode sú uvádzané bez DPH ( nie sme platcami DPH )

  3.3 K základnej cene objednávky je pripočítaná cena za dopravu tovaru podľa toho, aký spôsob doručenia si kupujúci vyberie. Balné je zahrnuté v cene dopravy.

  3. Objednávka tovaru

  3.1 Tovar môže kupujúci objednávať nasledovne:

  • a) prostredníctvom nákupného košíka na www.nitraatnight.sk

  3.2 Po odoslaní objednávky bude Vaša objednávka spracovaná a na Váš e-mail bude obratom doručené potvrdenie o prijatí objednávky. Kupujúci odoslaním objednávky predávajúcemu potvrdzuje, že predávajúci včas a riadne splnil svoje informačné povinnosti podľa ust. § 3 ods. 1 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len ako "Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru"). Na Vami uvedenú e-mailovú adresu Vám budú v prípade potreby zasielané všetky ďalšie informácie ohľadom Vašej objednávky.

  3.3 Odoslaním objednávky sa kupujúci zaväzuje prevziať objednaný tovar a zaplatiť za tovar dohodnutú cenu.

  3.4 Predávajúci sa zaväzuje dodať správny druh a množstvo tovaru v dohodnutej cene podľa objednávky.

  3.5 Zrušenie objednávky je zo strany kupujúceho možné do 12 hodín od objednania tovaru bez udania dôvodu. Kupujúci môže objednávku zrušiť v Zákazníckej sekcii na web stránke predávajúceho, telefonicky alebo e-mailom. Po overení splnenia podmienok zrušenia objednávky potvrdí predávajúci kupujúcemu storno objednávky e-mailom alebo telefonicky. V prípade, že už bola suma za objednaný tovar uhradená, predávajúci zašle peniaze späť na bankový účet kupujúceho, alebo ich doručí iným spôsobom, ktorý si spolu dohodnú.

  3.6 Predávajúci má právo zrušiť objednávku v prípade, keď nie je možné zabezpečiť objednaný tovar. V takomto prípade kupujúcemu ihneď vráti uhradenú sumu v plnej výške, alebo mu ponúkne náhradný tovar, alebo iné riešenie, ak s tým kupujúci súhlasí. Predávajúci má právo zrušiť objednávku tiež v prípade, ak sa nemôže skontaktovať s kupujúcim (chybne uvedené alebo neuvedené kontaktné údaje, nedostupnosť, ...).

  3.7 Kupujúci odoslaním objednávky predávajúcemu potvrdzuje , že predávajúci včas a riadne splnil svoje informačné povinnosti podľa ustanovenia § 3 odsek 1 Zákona o ochrane spotrebiteľa pre predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

  4. Platobné a dodacie podmienky

  4.1 Platiť za tovar môže kupujúci online platobnou kartou na základe objednávky vytvorenej na eshope. Online platby pre nás zaisťuje  platobná brána ComGate.  Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia  pôsobiaca  pod dohľadom Českej  národnej banky. Platby prebiehajúce cez  platobnú bránu sú  plne zabezpečené  a všetky  informácie  sú šifrované.

  Platba kartou je najrýchlejší spôsob  zaplatenia  online. Do rozhrania  platobnej  brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré  nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane  karty.  Všetko je zabezpečené štandartom  3D Secure, a tak budete pravdepodobne  požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete  SMSkou od svojej  banky.

  Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená  okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

  Kontakt:

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel:  +420 228 224 267

  4.2 Platba je možná v mene EUR

  4.3 Tovar je lokálneho charakteru a  štandardne určený na predaj v Nitre a okolí, ale dodávame v rámci Slovenskej republiky. Tovar do ostatných štátov odošle predávajúci len po dohode s kupujúcim. Cena za dopravu mimo územia SR bude kupujúcemu oznámená e-mailom ešte pred odoslaním objednaného tovaru.

  4.3  Daňový doklad (faktúru) posiela predávajúci kupujúcemu  elektronicky na email.

  4.4 Dodacia lehota na tovar v ponuke predávajúceho je vo väčšine prípadov do 3-5 pracovných dní od potvrdenia objednávky a úhrady, maximálna doba dodania je 14 dní alebo po dohode s kupujúcim sa môže predĺžiť. O predĺženej dodacej lehote a termíne dodania bude predávajúci kupujúceho informovať pri potvrdení objednávky telefonicky/emailom. Ak kupujúcemu nevyhovuje oznámená predĺžená dodacia lehota, má možnosť stornovať objednávku v súlade s bodom 3.5 týchto Obchodných podmienok.

  4.5 O odoslaní/expedovaní tovaru bude predávajúci informovať kupujúceho e-mailom.

  4.6 Predávajúci zabezpečuje dopravu tovaru nasledovne: 

  • a) Obrazy v rámci Nitry  doručujeme zvyčajne vlastnou dopravou. 
  • b) Zásielkovňou na vybrané odberné miesto 
  • c) osobný odber na odbernom mieste predávajúceho - v priestoroch prevádzky BRITRADE SLOVAKIA, s.r.o., Novozámocká 102, Nitra - Krškany. (areál bývalých mraziarní) 
  • d) Obrazy vo formátoch L a XL rozvážame len našou dopravou v rámci Nitry. Pre zaslanie kurierom mimo Nitru nás prosím vopred kontaktujte. 

  4.7 Cena za dopravu tovaru na určené miesto je nasledovná:

  • a) dodanie obrazov  v rámci Nitry vlastnou dopravou  zdarma
  • b) dodanie Zásielkovňou na výdajné miesto pri objednávke do 200€  je cena 2,50 €
  • d) dodanie Zásielkovňou na výdajné miesto pri objednávke nad  200€  je dopravné zdarma
  • c) osobné prevzatie v mieste pre osobné odbery predávajúceho je bez poplatku

  4.8 Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie tovaru na určené miesto.

  4.9 Tovar je primerane zabalený a zabezpečený. Kupujúci je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť zásielky a v prípade poškodenia zásielku neprebrať od doručovateľa. Kupujúci aj predávajúci sa takto vyhnú zbytočným nákladom na prípadnú reklamáciu tovaru.

  4.10 Spolu s tovarom dodá predávajúci kupujúcemu faktúru (daňový doklad). Faktúra slúži zároveň ako dodací list. Predávajúci taktiež dodá spolu s tovarom návod na obsluhu a záručný list ak to vyžaduje povaha tovaru.

  4.11 Za tovar zodpovedá predávajúci až po jeho prevzatie kupujúcim. Tovar sa považuje za prevzatý spotrebiteľom okamihom, keď spotrebiteľ alebo ním určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa:

  • a) tovary objednané spotrebiteľom v jednej objednávke dodávajú oddelene, okamihom prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný,
  • b) dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, okamihom prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu,
  • c) tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, okamihom prevzatia prvého dodaného tovaru.

  4.12 V prípade väčšieho záujmu sa môže stať, že predávajúci bude mať nedostatok tovaru skladom a tak objednaný tovar môže kupujúcemu dodať postupne v niekoľkých balíkoch, pričom poštovné a balné platí kupujúci ako za jeden balík.

  5. Odstúpenie od zmluvy. Vrátenie tovaru

  5.1 Kupujúci je v súlade so zákonom 102/2014 § 7 ods. 1, oprávnený bez udania dôvodu odstúpiť od vybavenej objednávky (podľa zákona "od kúpnej zmluvy", ak už kupujúci prevzal tovar) do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.

  5.2 Kupujúci môže uplatniť právo na odstúpenie od zmluvy podľa § 7 ods. 1 u predávajúceho v listinnej podobe alebo v podobe zápisu na inom trvanlivom nosiči; ak bola zmluva uzavretá ústne, na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy (ďalej len „oznámenie o odstúpení od zmluvy“). Kupujúci môže použiť formulár Odstúpenie od zmluvy uzavretej na diaľku.

  5.3 Kupujúci je povinný najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať tovar späť predávajúcemu alebo ho odovzdať predávajúcemu alebo osobe poverenej predávajúcim na prevzatie tovaru.

  5.4 Predávajúci bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy vráti kupujúcemu všetky platby, ktoré od neho prijal na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou, vrátane nákladov na dopravu, dodanie a poštovné a iných nákladov a poplatkov; tým nie je dotknuté ustanovenie § 8 ods. 5. uvedené v odsekoch 5.5 a 5.6 a ceny za službu, ak je predmetom zmluvy poskytnutie služby a ak došlo k úplnému poskytnutiu služby.

  5.5 Predávajúci nie je povinný uhradiť spotrebiteľovi dodatočné náklady, ak si spotrebiteľ výslovne zvolil iný spôsob doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia ponúkaný predávajúcim. Dodatočnými nákladmi sa rozumie rozdiel medzi nákladmi na doručenie, ktoré si zvolil kupujúci, a nákladmi na najlacnejší bežný spôsob doručenia ponúkaný predávajúcim.

  5.6 Pri odstúpení od zmluvy znáša kupujúci iba náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu alebo osobe poverenej predávajúcim na prevzatie tovaru. To neplatí, ak predávajúci súhlasil, že ich bude znášať sám, alebo ak si nesplnil povinnosť podľa § 3 ods. 1 písm. i).

  5.5 Predávajúci nie je povinný vrátiť spotrebiteľovi platby podľa odseku 5.4 pred tým, ako mu je tovar doručený alebo kým kupujúci nepreukáže zaslanie tovaru späť predávajúcemu.

  5.6 Pri odstúpení od zmluvy znáša kupujúci iba náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu.

  5.7 Kupujúci nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je

  • a) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek kupujúceho, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,
  • b) poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s výslovným súhlasom kupujúceho a kupujúci vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy.

  6. Reklamácie a záručné podmienky

  Pre zakúpený tovar platia záručné a reklamačné podmienky uvedené v reklamačných podmienkach pradávajúceho. Reklamačné podmienky nájdete v časti  Reklamačné podmienky 

  7. Ochrana osobných údajov - GDPR

  V súvislosti so zavedením novej legislatívy v oblasti ochrany osobných údajov - Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len „GDPR“) a implementáciou opatrení na zabezpečenie súladu spoločnosti Ing. Magdaléna Záňová - Magdalena Reporter  s GDPR ako aj so súvisiacimi príslušnými právnymi predpismi upravujúcimi ochranu osobných údajov (napr. zákon č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky), všeobecnú informačnú povinnosť ohľadne ochrany osobných údajov nájdu zákazníci na stránke: Ochrana súkromia 

  8. Záverečné ustanovenia

  8.1 Dozor nad poskytovaním služieb vykonáva Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj,  Staničná 9, P. O. BOX 49A, 950 50  Nitra 1  

  8.2 Na vzťahy neupravené týmito všeobecnými obchodnými podmienkami sa vzťahujú príslušné ustanovenia Občianskeho zákonníka, zákona č. 22/2004 Z.z. o elektronickom obchode a o zmene a doplnení zákona č. 128/2002 Z.z. o štátnej kontrole vnútorného trhu vo veciach ochrany spotrebiteľa a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 284/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov a Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku

  8.3 Zaškrtnutím políčka pred odoslaním objednávky kupujúci vyjadruje, že sa oboznámil s týmito všeobecnými obchodnými podmienkami, v plnom rozsahu porozumel ich obsahu a že s nimi súhlasí.

  8.4 Tieto obchodné podmienky sú platné od   9.1.2021